Strona główna » CZUJNIKI » CIŚNIENIA » SPDT » SERIA 24F » 24F00614 CZUJNIK CIŚNIENIA G1/4-WEW 25-80 bar 250V SPDT NBR -SERIA 24-
NÓŻ Z OSTRZEM ŁAMANYM 18mm + WYMIENNE OSTRZA
Rzetelna Firma
Sklep prokonsumencki
24F00614 CZUJNIK CIŚNIENIA G1/4-WEW 25-80 bar 250V SPDT NBR -SERIA 24-
EUROSWITCH
Dostępność: Potwierdź dostępność
Czas wysyłki: 24 godziny
Numer katalogowy: 24F00614
Stan magazynowy:
Stan produktu: Nowy
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Do pobrania (1)
  • Recenzje produktu (0)
Czujnik ciśnienia 25 - 80  bar
  • seria - 24F
  • rodzaj styków: SPDT
  • materiały : obudowa - stal cynkowana; gwint - stal cynkowana; uszczelnienia: NBR
  • gwint procesowy: G 1/4" WEWNĘTRZNY
  • napięcie: 250 V AC