NÓŻ Z OSTRZEM ŁAMANYM 18mm + WYMIENNE OSTRZA
Rzetelna Firma
Sklep prokonsumencki
SPUC8/55.12M.1/4 - PRZEWÓD SPIRALNY POLIURETAN 8x5,5x1,25 - NIEBIESKI
MEBRA PLASTIK
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Numer katalogowy: SPUC8/55.12M.1/4
Stan magazynowy:
Stan produktu: Nowy
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
PRZEWÓD SPIRALNY 8/5,5 12m  2xGZ-1/4"
Długość 12m ( po rozciągnięciu )
* Materiał: Poliuretan
* Kolor: NIEBIESKI
* Średnica zewnętrzna: 8 mm
* Średnica wewnętrzna: 5,5 mm
* Końcówki gwintowane obrotowe GZ 1/4"
* Zastosowanie/medium: sprężone powietrze,
* Temperatura pracy:  -20°C  +60°C
* Ciśnienie pracy: 10 bar ( dla temp. 23°C )